Hakkımızda

EGEMER YAPI ÜRETİM TESİSİ

 

EGEMER YAPI  LTD. ŞTİi'nin kuruculari ilk olarak DÖKÜM MERMER & DÖKÜM GRANIT ( MERMERIT ) sektörü ile 1976 yilinda tanismis olup, o tarihten bu yana Mermerit sektörünün baslamasina ve gelismesine yönelik birçok ilklere imza atmistir. 

  

  Türkiye'deki faaliyetlerinin yani sira Suudi Arabistan ve Kazakistan gibi ülkelerde DÖKÜM MERMER & DÖKÜM GRANIT(MERMERİT)  tesislerini kuran ve üretim yapan ilk Türk Firmasidir. Türkiyenin'de bir çok yerinde tesis edilen kuruluslarin projelendirilmesinde ve isletmesinde EGEMER YAPI 'nın büyük katkilari olmustur.

 

30 yillik deneyim ve bilgi birikimi ile bu alanda İZMİR Isikkent'teki 2000 M2 kapali alanda olan tesislerinde degisik ebatlarda ayda 3.000 MTül Döküm Mermer(MERMERİT) üretilmektedir. Mutfak tezgahlari, Lavabo ve Eviyeler, Banyo Hilton Lavabolar, Küvet ve Dus Tekneleri, Ofis Masalari, Resepsiyon Bankolari gibi ürünlerle hizmet vermektedir ve vermeye devam edecektir.

 

EGEMER YAPI, 2002 Yılından İtibaren, gelen talepler neticesinde, Doğal Granit ve Çimstone gibi malzemeleri ürün yelpazesine dahil etti. EGEMER YAPI, Granit ve Çimstone gibi ürünlerin montaj ve uygulamasını yapmaktadır.

 

Son Olarak 2009 Yılında Akrilik Solid Surface tezgah ve lavabo Üretim ve uygulamasına geçerek ürün grubunu genişletmiş ve tezgah adına kullanılabilecek bütün malzemeleri bünyesinde barındıran, gerek üretim yapan gerekse uygulama yaparak müşterilerinin tezgah konusundaki tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren bir firma haline gelmiş ve üretim kapasitesini arttırarak hızlı bir yükseliş yakalamıştır. 

 

“GÜVENCEMIZ, KALITE VE SERVISIMIZDIR” sloganı ile üretim ve hizmetimizi sürdürüyoruz. Sloganimizda oldugu gibi ürünlerimizin ve servisimizin kalitesi ile müsteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ilk hedefimizdir. Günümüz sartlarinda teknolojik gelismelere uyum saglayan, ilklerin üreticisi olan 'EGEMER YAPI' modern tesisleri ile sizlere kaliteli, güvenli, saglikli ve dekoratif ürünler sunmaktan gurur duyuyor. 

 

EGEMER YAPI; Ayrica yeni tesis kurmak istiyenler için kalip, makine, egitim ve lojistik destek hizmetleri de vermektedir.

 

Hakkımızda | Kurumsal | EGEMER YAPI - GRANİT EVYE - MUTFAK TEZGAHI